Červen 2009

Summer & Hogwarts

29. června 2009 v 23:52 | Lilly
Tak a je to tu. Konec roku. Spousta z vás už sice vysvědčení dostalo včera, mě to však čeká až zítra. (PCHE!!!) :D Každopádně tímto uzavírám první etapu Bradavických(to sčítání bodů mi dalo zabrat, jste takoví bojovníci, to je nádhera!!!) a všem vám blahopřeju, jelikož jste naprosto úžasní a stali jste se překrásnou součástí mého života (což platí i pro SB a další, co sem chodí), která mi každodenně zvedá náladu a jen díky Vám dělám to, co mě opravdu baví... Vyhlášení ročníku najdete v menu. :) Chtěla bych ještě jednou všem poděkovat a vzdát holt Cath, Michelle a Deviloně, které se umístily na vítězném žebříčku, ale všimněte si prosím VŠECH Bradavických, jelikož se snažili všichni a všichni by si zasloužili první místo!!! jenomže, to bohužel nejde, ale VŠICHNI JSTE SPLNILI POSLÁNÍ A DĚLÁTE SVÉ KOLEJI ČEST!!! Můžete být na sebe hrdí! Jelikož máte být na co hrdí! Dál přidávám konečně komiksy, obrázky a SB, větorázovky, videa... Bohužel ode dneška nevím, jak na tom budu s PC, jelikož budu pořád někde cestovat a tak, takže budu alespoň v červenci dost mimo dosah netu, takže se na mě nezlobte,prosím, ale s tímhle blogem budu pokračovat asi až v srpnu nebo prostě někdy až mi vyjde čas ve volnějším tempu. Samozřejmě, že kdykoliv to půjde sem doplním Fan Fiction, deníky, komiksy a tak, ale vážně nevím kdy. :( ale aspoň si pro vás připravím spoustu dalších věcí, tak se doufám máte na co těšit :) Takže si užijte prázdniny, jak nejlíp to půjde, protože patří jen vám. Mám vás ráda! Hrozně NEJVÍC MOC!
PS: Kouzla jsou všude! Všímejte si jich!
PPS: AŤ ŽIJÍ POBERTOVÉ!!!!Lily Evans & James Potter

26. června 2009 v 20:47 | Lilly
Ták, tady mám ty slíbené novinky, zlata moje :) Především přibylo pokračování Lilyina deníku-konečně. :) Spolu s ním se rozšířily i povídky v sekci Fan Fiction, tak si hezky počtěte (s tím souvisí upozornění pro Bradavické- za jakoukoliv povídky ze světa kouzel, kterou mi ale POŠLETE NA MAIL, získáte 20 bodů.-pokud by se stalo, že ještě před odesláním na můj mail jste napsali povídku, kterou už jsem já stihla uveřejnit ve Fan Fiction a chtěli byste za ni body, tak mi to napište prosím na mail a hlašte se o bodíky, jelikož já bych to nejspíš neuhlídala. -uf to se vysvětluje hloupě ). Když už jsme u Bradavických, tak zítra ráno přidám poslední kolo ,,letošního ročníku" a pak už přijde vyhlášení. :) Dál je mi velkou ctí dnes-max.zítra ráno- uzavřít naši první společnou povídku složenou z větorázovek!!! JSTE NEJLEPŠÍ A VŠICHNI BORCI!!! Vůbec jsem nečekala, že to půjde takhle krásně! Opět jste mě tak kouzelně překvapili! Děkuji všem zúčastněným a s obrovskou radostí vás všechny vybízím k dalšímu společnému příběhu, který se začne od zítřka. Pak tu pro vás mám další video z mojí tvorby, je o životě Lily Evansové a je asi zatím nejlepší, jaké jsem schopná vytvořit-alespoň zatím :D tak snad se vám bude líbit! Bohužel budu muset taťku pustit k pc, takže komiksy a další new věci dodám zítra ráno... zbožňuju vás!


už zítra

25. června 2009 v 17:22 | Lilly
lidičky moje milovaný, já jsem dneska plánovala velký přidávání novinek, jenomže spíme ve škole v jedné učebně a máme filmový večer, tak mi to překazilo plány, ale zítra nám za to odpadlo vyučování, tak mějte se mnou ještě trpělivost a zítra se dočkáte!!!! ZBOŽŇUJU VÁS!!!!

News

22. června 2009 v 6:25 | Lilly
Ahojky, tak jsem konečně zase tu! A abych řádně omluvila svou nepřítomnost, přidávám komiksy, další část svého-Lilyina deníku(i když ten nejspíš dodám až večer, stejně tak jako soutěže pro Bradavické a Fan-fiction), ale hlavně ehm ehm VIDEO! Jedno je trailer na tenhle blog a druhým je-no zkrátka video o Pobertech a Lily, tak snad se budou líbit.-(je to jakoby má prvotní tvorba videa, tak buďte schovívaví ) Jooo a SBénka moje zlatá VÁM PATŘÍ TITULKY!!! A ještě bych chtěla UPOZORNIT, že do- BRADAVIČÍ, UKAŽTE SE-se může zapojit stále každý, ačkoliv totiž tenhle školní rok budeme končit (asi za 2 kola), v příštích měsících můžeme vesele pokračovat :) Takže neváhejte a staňte se součástí studentů Bradavic. ...vaše Lilly
James Potter

15. června 2009 v 23:27 | Lilly
Ták, tímto přidávám další pokráčo deníku Jamese Pottera, dál pak zaručeně originální obrázky v galerii, komiksy a Bradavickým budiž uděleny body! Dál máme nový příběhy ve Fan Fiction, hlavně o Pobertovské generaci! Navíc nám skvěle pokračujou větorázovky, asi bych dala ejště prá příspěvků a pak to možná uzavřela a dala novej příběh, co myslíte? PS: Jste machři! :)

nové SB

12. června 2009 v 22:42 | Lilly
Konečně jsem tu zase zpátky a přináším diplomky, pro Vás moje miloučké SB! Mám vás tak ráda, díky za vše! PS: dál tu máme už vyměněné otázky a další soutěže pro moje Bradavické, anketu a nové příběhy ve Fan Fiction:)

Díky!

7. června 2009 v 23:28 | Lilly
Já bych vám všem chtěla hrozně moc poděkovat za ty komenty a diplomky atd, je to od vás tak hezký a mám z toho takovou radost! zároveň se ale omlouvám, jelikož kvůli škole-tenhle týden bude hektickej- a tak jsem se k pc dostala za dnešek až teď na 5 minut, takže vem odepíšu a tak-doufám, už zíátra,tak se prosím nezlobte

Lily Evans

6. června 2009 v 20:19 | Lilly
Ták, po delší době konečně přidávám pokračování deník Lily + další komiksy, tak snad se vám budou líbit!

SB

5. června 2009 v 18:32 | Lilly
Moje nejdražší SB, vkládám sem diplomky jen pro vás :) zatím nejsou možná ještě všechny, ale zbytek SB určitě dodám :)

Milí záškodníci

1. června 2009 v 0:25 | Lilly
Bohužel jsem toho stihla méně, než jsem chtěla-učení na písemky, fuj, ale je tu nové kolo pro všechno v sekci Bradavičtí, ukažte se, komiks a pak nový kus Větorázovek a nové příběhy ve Fan Fiction, tak hezky čtěte a komentujte btw-na maily odepíšu asi až pozítří, jelikož zítra mám zkoušky :(